Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” medlulına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonra internetin sadece olgun aktarımı ciğerin bileğil, aynı zamanda zevküsefa ciğerin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir takma ad kullanarak (nickname) hasbihâl edip eğlenebileceği hem internet siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanılamamadığınız lalettayin biriyle bünyelabildiği kabil hatta tanılamadığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri yoluyla bünyelabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız veya tanılamamadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve hasbihâl etme için kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri umumiyetle programlama dilleri kullanılarak veya hazır scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş evlendirmek ciğerin sadece nickname (takma insan) söylemek ehliyetli olurken birtakımlarındaysa sohbete temellamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları arasında popüler olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine temellıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla yetişek açıklık cebinünü kullanarak sadece yazılı, yazılı ve sahnelü, ünlü ve sahnelü kabil tercihe demetlı olarak hasbihâl etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en popüler olanı endamsız müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isimli usa vurma mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir sair popüler chat yetişek olan ve internetin efsane yazılı sınavmlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir