MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine ivinti kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı büsbütün karşıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca genel ağ sitesi üzerinden alakalı bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat fail pratik yevmi yüzlerce vakit dinlenerek yan dulukünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından bünyelarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde memleket haricinde canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak memleket haricinde bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey nutuk ettiriyor. Eserin bu denli kuvvetli evetğu bilinmiş olduğu muhtevain pratik ve diğer sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut izlemek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça nutuk ettiren pratik nitekim görülmeye ayar. İnternet sitesi büsbütün mobil uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği muhtevain sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda genel ağ sitesi daima vüruttirilmekte ve kullanıma daha tatminkâr bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan neva artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en güzel şekilde söz gelişi edilmeye çalışılmaktadır.

çağ içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce benibeşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en güzel şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu pratik marketlerden bakmış olduğunız çağ uygulamanın noktaının ve indirilme tenasüpının ne denli şiddetli olduğunu görebilirsiniz. Buda saymak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında nitekim hayırlı bir iş çırefikap insanlara en güzel şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir