Heets Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS cihazı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman dünya aldığından, sigaraya benzemekle müşterek, anadan görme sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen ufak tefek parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede duman alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki kabilinden yanma sorunlemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan zevat derunin bir almaşık olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın almak derunin sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en şanlı duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme alışdemeviklarını değişmek ve insanların henüz az zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets göndermek derunin anadan görme sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine müsait olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtalı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets tasarrufı derunin mutasavvertır. Aygıt, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in derunindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu prosedür, dumanün yanması alegori, buharlaşması nedeniyle açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara bakılırsa henüz az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın almak derunin sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir. üste, tasarrufı da yerel yasalara mecburdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin dayalı kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan henüz az zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Ancak, ürünün rahatlıkla heets tasarrufı nedeniyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabilinden öbür duman ürünleri kabilinden tabilık gestaltcı olabileceği dair ikazlar gestaltlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niye olmuşdolaşma. Temelı sıhhat örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi emrazı ve öbür sıhhat sorunlarına niye olabileceğinden endişe etmektedirler. üste, duman ürünlerinin torlakler üzerindeki etkileri de ağız dalaşı konusu olmuşdolaşma.

Bununla müşterek, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara bakılırsa henüz az zararlı bulunduğunu ve sigara terk yönünde bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan zevat derunin yeğleme edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara bakılırsa henüz az zararlı olduğu iddiası halen ağız dalaşı konusu olsa da, ürünün tasarrufı gitgide yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına müsait şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve sıhhat önerilerine müsait şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir