Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceden kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical derunin üretilen elan süssüz modelleri bile mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının kötüya kaymasını hapsetmek derunin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde küldöken vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu aptalfedildi. Ve bu birliırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya başlangıçlandı. Ayrıca unutulmaya faça tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonra gelinin jartiyeri degaje arttırma ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi bindi katkısızlanırdı. Bir sair Avrupa geleneğinde ise, gelinin çderunek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine tamam fırlatması o dönemlerde jartiyer ile bile gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler deri dansında çiftlere haremlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan biröte kişi dergisinde küldöken vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile belde almaya başlangıçladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle bile kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi geçmişte bile başüstüneğu kabil beyazdır. Yağız ve pembe kabil renkleri bile akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olanaklı başüstüneğu derece rakik olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişoflaz rahatsız etmemesi gerekir. Moda kesimü çıktı jartiyeri vahit kıta olarak satmanın nezdinde biröte ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biröte üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen postaı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak giderek liberalleşmeye tamam giden seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla alakalı olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve mevzuya vuzuh gelmek derunin kötüdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri zarfında özellikleri açısından değişiklik gösterse bile bel kemiği başlangıçlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları vahit başına veya bir partnerle her evetştan insan aracılığıyla çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında günümüzde ve dünya genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına nazaran seks oyuncakları sağlıksız, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına nazaran ihtiyaç, hayata nitelik izafe etmek derunin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu veya mağazada aşina birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop münasebetlerinde nihan başüstüneğu derunin satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tabiat düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç fark etmek, tabularla teneffüs etmek bazı seks oyuncağı münasebetlerinde hüsranla gerilanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre iletilmek, hizmetlevselliği üzerine fen edinmeden satın iletilmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kemiksiz yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek derunin heybetli çaba tüketme etmelidirler. Hatta; çıktı vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları derunin seks shoplardan kızılışveriş elan zorlamasız ve huzurlu olmaya başlangıçladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks avluında yaşanmış olan sorunların tartışılması, lafşulması utanç duygusunu artırdığı derunin ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin yanlışlığına kanış getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar afiyet sorunu olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. Vesair taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel gönenç düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Hanımlar, sex shop münasebetlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsel hayatlarını renklendirmek, avluına etkililık izafe etmek, elan oflaz bir orgazm teneffüs etmek veya seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek derunin sex shoplardan kızılışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş astı bireylerin sex shoplardan münasebeti yasak olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı örgülmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını bakmak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra heybetli vürutmeler ve cinsel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum tamam olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri vahit şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile bile size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, hizmetleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tabiat haritasını çıkarmakta bayağı aktif ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona nazaran davranış ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan sık seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu hizmetin en zorlamasız yolu. Hatta seks esnasında etkin olmak çok önemli. Zinhar haberleşme kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en mualla seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece rahatsız edici bulunduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis façaüğünün penisinizi sıkarken evinsiziletilmek derunin deruninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yapmış olursanız örgün seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir mânia tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları elan oflaz seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak oflaz bir seksin sonu ağırlü bir orgazm ile gerilanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir